Dijital Danışmana Sorun - Community İstanbul
dijital danişman sorun

Eğer Telegram Kullanıyorsanız

Dijital Danışmanınız Telegram ile entegre olduğu için eğer Telegram kullanıyorsanız lütfen butona tıklayın ve hemen başlayın.

Eğer Telegram Kullanmıyorsanız

Dijital Danışmanınız Telegram ile entegre olduğu için eğer Telegram kullanmıyorsanız butona tıklayarak talep oluşturun. Projeniz ile ilgili olarak konuşalım.

Günümüzde, markalar dijital dünyaya adapte olma sürecinde birçok zorluk ve kararsızlık yaşamaktadır. Zaman geçtikçe bu durumun önüne geçmek çok önemli bir faktör haline gelmiştir.

Community İstanbul’da Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarım, Facebook ve Google Reklam Yönetimi gibi hizmetler satın aldığınızda, bizim yönlendirmelerimiz ile geçeceğiniz bazı adımlar olur.

Tüm adımlarda ekibimiz size en hızlı şekilde ulaşır ve gerçekleştirilmesi gereken adımları projenizi yöneten ekip arkadaşımız ile birlikte çalışmaya başlarsanız.

Bu süreçten sonra almış olduğunuz hizmetin içeriğine göre değişken olarak projeniz ile ilgili zamanlamalar, hedefler ve içerikler ile ilgili adımlara geçmiş olursunuz.

Community İstanbul Neler Yapıyor?

Bu ihtiyaçları karşılamak üzere kurulmuş olan Community İstanbul, Bireysel veya Kurumsal markaların;

1.Tam Kapsamlı Sosyal Medya İçerik Yönetimi,

2.Web Sitelerinin Kaliteli Bir Platform Üzerinde Kurulması Ve Yönetilmesi,

3.Markaların Dijital Kimliklerinin Oluşturulması,

4.Facebook, Instagram ve Google’da Reklamların Yönetilmesi,

5.Markalara Özel Olarak Dijital Pazarlama Stratejilerinin Geliştirilmesi

ve daha birçok dijital çözümü sağlamak üzere hizmet vermektedir.

Kazancınız Ne Olacak?

Siz de markanızı dijital dünyaya adapte etmek, müşteri ağınızı genişletmek, 7/24 potansiyel müşterilerinize ulaşmak, satışlarınızı artırmak için işinizi geliştirecek çözümlere sahip olacaksınız.

Peki, Bizim Teklifimiz Nedir?

Community İstanbul ile #dijitaleadapteol fikri ile çıktığımız yolda projeye özel olarak sunabileceğimiz dijital çözümleri markanıza adapte etmeye davet ediyoruz.

Siz de markanızın #dijitaleadaptasyon sürecinde hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?

Aşağıdaki formdan bizimle iletişime geçerek isteğinizi belirtin.