Hizmetlerimiz - Community İstanbul

Hizmetlerimiz.

Markanız içinkreatif,yenilikçi ve dijital hizmetler sunuyoruz.

community istanbul'da google ads hizmeti

SEM-SEO-Google Ads Yönetimi.

Günümüz pazarlama dünyasında tüm dinamikler bir çok farklı etken ve metrik üzerinden ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu süreçte markanızı belirli pazarlama araçlarında daha yoğun bir çalışma ile rekabete sokmak kaçınılmaz bir duruma geldi. Her yıl Google,Yandex,Bing gibi arama motorlarında markanızla ilişkili bazı anahtar kelimelerde potansiyel müşterilerinizin önüne çıkmak zorundasınız. Google, her yıl açıkladığı yeni yıl sonu raporlarında, her an ulaşabileceğiniz Google Trends rapolarında ve belirli analiz ve ölçümleme araçlarını okuyarak markanızı belirli bir hedefe ulaştırma yolunda markanızı daha görünür hale getirmek için sizlere arama motoru optimizasyonu ve pazarlaması hizmeti sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi.

Son 10 yılın en büyük iki pazarlama aracından biri olan sosyal medya platformları , Community İstanbul’un kuruluş aşamasındaki en büyük misyonu olarak yer almıştır. Ajans bünyesindeki ekibimiz ile kişisel veya kurumsal sosyal medya hesaplarınızın içerisinde alacağınız içerik üretimi, yönetimi ve desteğini tek bir pakette sizlere sunuyoruz. İstediğiniz veya ekibimizin önerileri doğrultusunda yönetilecek sosyal medya mecralarınıza birlikte karar veriyoruz.
İsmimizin ve marka misyonumuzun da en büyük mesajı İngilizce ‘unity’ kelimesinden gelen ‘birlik’.

Yönetim sürecinde tüm içerik ve paylaşımları birlikte kararlaştırıyoruz ve sizin beğeninize sunuyoruz. Bu süreçte ekibimiz sizlere doğru bir yönetim planı oluşturarak gerekli yönlendirmeler ile hazırlanmış içerikleri belirlediğimiz sosyal medya mecralarında paylaşarak gelen sonuçları her ay sonunda sizinle ‘birlikte’ paylaşıyor.

Kişisel yada Kurumsal markanızı bizimle birlikte geliştirmek ve büyütmek ister misiniz?

community istanbul'da sosyal medya yönetimi hizmeti
community istanbul'da e-ticaret hizmeti

E-Ticaret.

Gelin birlikte düşünelim; herhangi bir sektörde fiziki yada dijital bir ürününüz var. Bu ürünü satmak ve işinizi büyütmek istiyorsunuz. 2021 yılına geldiğimiz bu günlerde ürününüzü satmak ve işinizi büyütmek için fazla bir kelimeye gerek yok. Anahtar Kelimemiz: E-Ticaret.

Kaldığımız yerden devam edelim; ben bir ayakkabı bir firmasıyım. Bir çok şeçenek ve renkte ürünlerim var. Bu ürünleri satmak için bir mağazam olması lazım. O mağazayı markama göre şekillendirmek boyatmak, temizlemek, ürünleri de her gelen yeni müşteriye tekrar tekrar anlatmak zorundayım. Bu benim işim! Bu sayılanların yanı sıra bir çok farklı hukuki ve maddi negatif noktaları olduğunu da belirtmek zorundayım.

Yeni Normal dünyada bir ayakkabı firması olmak; bir web sitem var. Tüm ürünlerim, ürün detay bilgilerim, istediğim gibi kişiselleştirdiğim ve müşterilerimle anında iletişim kurabildiğim 360 derece online bir e-ticaret mağazam var. Evet, artık satışa hazırım!

Sizin için önerimiz; markanıza bir e-ticaret web sitesi hazırlıyoruz. Mağazanızı ve diğer tüm departman sayfalarınızı profesyonel ekibimizin de önerileri doğrultusunda ‘birlikte’ karar vererek kısa bir sürede satışa başlamanız için size sunuyoruz.

Web Tasarım.

Kişisel veya kurumsal markanıza ait kişiselleştirilmiş web siteleri hazırlıyoruz. Tüm tasarım, aşamalarında ve üretim sürecinde ‘birlikte’ adım adım ilerleyerek kısa sürede markanıza ait bir siteyi sizin ve potansiyel kullanıcılarınız beğenisine ve hizmetine sunuyoruz. Web sitelerinin isim seçimi aşamasından projenin teslimine kadar olan tüm süreçleri biz yönetiyoruz. Teslim ettiğimiz web sitelerinin tüm güncellemelerini (istisnai uygulamalar hariç) ömür boyu sizlere sunuyoruz.

community istanbul'da web geliştirme ve tasarım hizmeti
community istanbul'da platform yonetimi hizmeti

Platform Tasarımı ve Yönetimi .

Çalıştığımız üçüncü parti bir firma aracılığıyla tamamıyla sizin için kişiselleştirilmiş bir pazaryeri platformu sunuyoruz. Platform yönetimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Sosyal Medya Danışmanlığı.

İçeriklerin, görsellerin, metinlerin ve diğer tüm yönetim aşamalarının sizin tarafınızdan yapıldığı, tüm öneri, yönlendirme ve destek kısmının sosyal medya ekibimiz tarafından gerçekleştirildiği verimli bir paket sunuyoruz.

Ancak farklı teklif ile yönetimi tamamen bize yaptırmak için detaylı bilgi alabilirsiniz.

community istanbul'da hızlı toplantı hizmeti
community istanbul'da kurumsal kimlik hizmeti

Kurumsal Kimlik.

Yeni bir marka oluşturdunuz ve bu markanıza ait bir kurumsal kimlik istiyorsunuz. Markanızın kendini temsil etme parçalarına kurumsal kimlik adı verilmektedir. Her markanın, bir zorunluluk olmamakla birlikte, kurumsal bir kimliğe sahip olması çok önemlidir. Kurumsal kimlik oluşturma süreçleri bazı maddelerden oluşmaktadır.

1. Logo Tasarımı
2. Kartvizit / Fatura Kartı
3. Takvim çalışması
4. CD yüzey baskı tasarımı
5. E-posta, mailing tasarımı
6. Antetli zarf tasarımı
7. Antetli kağıt tasarımı
8. Bülten / duyuru / ilan
9. Faks tasarımı
10. Rapor taslakları
11. Fatura / irsaliye tasarımı
12. Not defteri, bloknot tasarımı
13. Promosyon malzemeleri tasarımı

Yukarıdaki gibi kurumsal kimlik parçalarını veya sizin ihtiyacınız olan kısımları sizlere sunuyoruz. Bu aşamada biz tüm kurumsal kimlik araçlarınızı sizin için tasarlıyor ve bir paket halinde size sunuyoruz.

Facebook Ads Yönetimi.

Günümüz sosyal medya platformlarının en büyüğü Facebook. Belki de bir günde en yakınımızdan daha çok baktığımız ve kullandığımız bir sosya medya mecrası Facebook’un bünyesindeki şirketlerden birisidir. Türkiye ortalamasına göre en çok kullandığımız mesajlama platformu Whatsapp, Fotoğraf ve video paylaşma platforumu ve dijital pazarlama’nın gözde mecrası Instagram ve diğer tüm büyük araçları kullanıcılarına sunan bir Facebook.

Bugünlerde markanız yukarıda belirtiğimiz platformlardan en az birinde dahi yoksa rekabette büyük bir payı maalesef ki rakiplerinize vermişsinizdir.Çok üzgünüz.

Ancak..

Markanıza ait bir Facebook veya Instagram hesabınıza ait reklam hesaplarınızı sizin yerinize yönetiyoruz. Her ay sonunda gelişimleri sizinle paylaşıyor ve markanızı dışında kalmış olduğunuz rekabetin için daha güçlü bir şekilde dahil ediyoruz.
Artık dijital bir marka olma yolunda ilk adımı attınız.

community istanbul'da facebook ads hizmeti
community istanbul'da markaya ozel fotoğraf hizmeti

Fotoğraf Çekimi.

Dijital dünyaya geçen yada geçmeye hazırlanan her markanın ihtiyacı olan en önemli parçalardan birisidir. Fotoğraflar.

1.Doğru ve kaliteli çekilmiş bir ürün fotoğrafı,
2.Sizi anlatan bir tanıtım videosu,
3.Markanızı ve işinizi ve sizi anlatan bir görseliniz,
4.Web sitenizi güçlendiren bir banner fotoğrafı,
5.Ürünlerinize göre mankenli yada mankensiz çekimler,
6.Kreasyonunuza yada ürün grubunuza uygun bir arka plan,

Ve daha bir çok etkenin önüne başarı ile geçmek ve müşterilerinizi etkilemek için isteğiniz doğrultusunda sizlere bir fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyoruz.

Çekim planı oluşturmak, detaylı bilgi ve teklif almak için bizi arayın yada gerekli iletişim formunu doldurun.

ÖZEL SERVİSLER

İsteğiniz doğrultusunda yukarıdaki hizmet başlıklarından birinin markanıza uygun olup olmadığını öğrenmek ve ücretsiz bir destek almak için gerekli formu doldurarak bize ulaşın. En kısa sürede markanız ile ilgili raporumuzu size iletelim.

Kreatif Servisler.

Markanıza ait profesyonel bir ekip ile hazırlanmış YouTube kanalınızı oluşturmak, video çekimleri,kanal yönetimi gibi hizmetler almak ister misiniz?

community istanbul'da kreatif hizmetler